Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Eylül 2007, 01:13   #9
Brain
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Multi Cevap Oyun Botu

Kaos basarili 1 oyun botu ve turkceye cevirerek degil soru hazirlamayi basararak buna emek vermek taktir edilecek 1 seydir, ama ne yazik ki kimsenin soru hazirlayacagini sanmiyorum bir kac kisi disinda ve su bekleniyor olacak.

yayinlamayacakmisiniz, ee ne diye post attiniz, hava mi atiyorsunuz ne sorusu. En cok olacak sey sunucunuza gelip 1 sekilde onu nasil elde edeceklerini dusunen 1 dunya insan.

Dedigim gibi tadini cikarin herkez de mevcut olan sey sizin trajinizi dusurecektir.

Bu denli sunucu arasinda dogan farkliliklar gelismis ozellikler rekabet yaratmaktadir, bu sayede diger sunucu sahipleri bu isin taklidi yada yapimi ile ilgilenmek zorunda kalacaklardir, haliyle sicak bir rekabet hem farkinizi gosterecek ve farkinda olmadan bunu yapmaya calisanlar birseyleri ogrenmis olacaklardir. Bu turk ircd sinin gelismesini hizlandiran durumlardir, ahsi birilerinin birseyleri yapmasini beklenen surec gibi sky yapmadi kimse halen 1 sey gelistiremiyor.
NOT: SKY ornegini dagitim yapan bilir yazar oldugu icin kullandim, kendi gibi 1 cok insan da mevcuttur Diablo, Umut, Burak gibi.

Olmasi gereken bazi ozellikler kanimca:
Belli 1 sureden sonra ipucu gosteriminin durdurulmasi (ezberciligi ortadan kaldirmak icin)
top 10 yayinlanirlen ilk 5 te olan kullanicilara otovoice taktim edilmesi

aklima simdilik gelenler bunlar basarilar ii calismalar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet