Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2007, 09:33   #1
WooDPeCKeR_WooDy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Mercury Messenger / Msn ye elveda... : ))

Arkadaslar belki bileniniz vardır belkide yoktur bilemiyorum ama bizim konu baslıklarına baktım göremedim. Msn Messenger'ın Mac kullanıcılarına üvey evlat muamelesi yapmasına gönlüm razı olmuyor.. Bu yüzden Msn Messenger yerine size Mercury Messenger programını tavsiye ediyorum.

Program normal msn özelliklerine zaten sahip ve artıları var. normal sohbetinizi yaparken, baska bir kisiye msg göndermek isterseniz aynı pencerede 2. 3. ve hatta hatta 5.6.kisileride ekleyebiliyorsunuz. demem o kii her kisi icin ayrı pencere acmanıza gerek yok. İnvisible modu var. görünmez olabiliyorsunuz ama henüz çözemedim ; invisible modda msg gönderemiyorsunuz. dosya paylasımında gönderdiginiz dosyanın görüntüsünü ekranda görebiliyorsunuz. Karsınızdaki kisiye (pcdeki versiyonunda deprem diyorlar sanırım) deprem gönderebiliyorsunuz. vs. vs.. henüz tam bakmadım. görebildiklerim bunlar ve artık messenger msn'yi kullanmıyorum. çünkü ben artık üvey evlat muamelesi görmek istemiyorum..
UNUTMADAN WEBCAM DESTEGİ VARRRRR .. BUDA MERCURY MESSENGER'IN BOMBASI

nerden indiririz sorusunun cevabı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet