Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Ekim 2007, 15:56   #42
sohbettc
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Multi Cevap Oyun Botu

txf Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Senin Bu Konuya Cevap Vermene Şaşırdım Üstâd...
Siz Değil misiniz Aylık xx Lira Karşılığında Bu Botu Sunuculara Kiralayan ?
Botu Vermiyoruz.... Ama Bizden xx Liraya Shell Alırsan Sunucuya Getiriyoruz Diyen de Siz Değil misiniz???
TCL'yi İstediği, Rica Ettiği Halde CuRCuNa'ya Vermediniz... Sonuç???
Konuyu Farklı Yere Taşıma İstrersen...
Ya Sabret Fayadalan. Yada 6 Aydır Elinde Olan O Botu Buyur Sen Paylaş...
TCL'yi Bende Vermedim Henüz Kimseye. Ama İsteyen Herkese Şunu Söyledim; Verin Sunucu Adresinizi Botu Getireyim...
Yapmadı, Yalan Söylüyor Diyen Varsa da Buyursun...
"Saygılar..."

Evet benim bu botu emek vermeden istiyorsan bota ayada 30 soru yazarsan yada aylık 10 ytl istedigimi söyledim, 599 soruyu kendi sistemimden bedava sokacagımı, yada yukardaki adresten indirebilecegimi ben söyledim sana , yazdıgın sorularda benim kullandıgım sorulardan alınmış sorular bu açık gözüküyor ki bunuda ben söyledim sana al buradan hiç yoktan azda olsa emek ver dedim, ben bu konuyu açma anlamını anlamadım? ( Neden anlamadın dersen bu botun varlıgı zaten biliyor sende 2004 yılında çıkan bir botu yeni bir botmuş gibi sunmuşsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)

Türkiyede bir şeyleri ilk yapmış gibi konuşmuşsun, sana ben yazdıgım bir kaç soruyu paylaşayımda burada bu konuyu okuyan arkadaşlar neden yukardaki teklifleri yaptıgımı daha iyi anlasın.

A harfi ile baslayan ses Sanatci - Grup isimleri *Abdullah Uyanik*Abdullah Yuce*Abidin ozsahin*Acil Servis*Adamo*Adil Aslan*Adnan senses*Ahmed Arif*Ahmet Aslan*Ahmet Arif sahin*Ahmet Gazi Ayhan*Ahmet Kaya*Ahmet ozer*Ahmet ozhan*Ahmet Selcuk Ilkan*Ahmet safak*Ahmet Tuncer*Ahmet Yilmaz*Ajda Pekkan*Ajlan*Ajlan Buyukburc*Akrep Nalan*Akin*Alagoz Kardesler*Alex*Ali Aksoy*Ali Altay*Ali Asker*Ali Ekber cicek*Ali Guven*Ali Haydar Timisi*Ali Kocatepe*Ali Kinik*Alihan*Alisan*Almora*Alpay*Alper*Altan Civelek*Altay*Amir Ates*Anima*Anonim*Arabesk*Arif Nazim*Arif Sag*Arif Susam*Arif senturk*Armagan ozkan*Arnan*Arzu*Arzu sahin*Ashifte*Asli*Asu Maralman*Asuman Krause*Asya*Asim Can Gunduz*Ata*Ata Demirer*Athena*Asina*Aska ozlem*Askin Nur Yengi*Asik Ali Sultan*Asik Beyhani*Asik Feymani*Asik Mahsuni serif*Asik Sefai*Asik Veysel*Atilla Atasoy*Atilla Kaya*Atilla Tas*Atilla Yelken*Atilla Yilmaz*Atmacalar*Avni Anil*Avrasya*Ayca*Aydilge*Aydin*Ayhan Asan*Ayhan ozisik*Aykut Alan*Aykut Kuskaya*Ayla Dikmen*Aylin Aslim*Aylin Coskun*Aylin Urgal*Ayna*Aynur Dogan*Aysun Kocatepe*Ayten Alpman*Ayse Hatun onal*Aysegul*Aysegul Aldinc*Aysen*Azer Bulbul*Aziret*Azizcan

Cicek isimleri*acalya*acelya*adacayi*ada karanfili*aglayan gelin*akasya*amerikan hanimeli*ana kokusu*ananas*anasina babasina pay veren*ardic*aslanagzi*ates cicegi*avize fidani*ay cicegi*ayi pencesi*azelya*babunec*badem*ballibaba*begonvil*be gonya*benefse*biberiye*boru cicegi*boya cicegi*buhurumeryem*cemali guzel*cigerci sigiri*civan percemi*cadir cicegi*cadir percemi*cakal nergisi*calba*can cicegi*carkifelek*cingirak otu*cigdem*cingulu*coban yastigi*cuha cicegi*dag cayi*dag sumbulu*defne*deligul*devedikeni*devetabani*donbab a*ebegumeci*egreltiotu*elma cicegi*erguvan*erik cicegi*esek dikeni*esek lalesi*feslegen*findik cicegi*firildik cicegi*frezya*firuze cicegi*fulya*galhatmi*gardenya*gavur gulu*gecesefasi*gelincik*gelinelcicegi*geven*glayo r*gugu cicegi*gul*guldefne*gulgoncasi*gulibrisim*gundondu *gunebakan*gunus gulu*hanim dugmesi*hanim sallandi*hanimeli*haseki kupesi*hashas cicegi*hatmi*helyotrop*hercai menekse*hezaren*horoz ibigi*husnuyusuf*ihlamur*itir cicegi*inci cicegi*iris*itrisahi*kadife cicegi*kahkaha cicegi*kaktus*kamelya*kan damlasi*kandil cicegi*karagozlum*karanfil*kartopu*kasimpati*kayna nadili*kesisbasi*kevke*kina cicegi*kirli hanim*kocuk*korunga*krizantem*kuskonmaz*kupe cicegi*kusme cicegi*kustum cicegi*laden agaci*lale*lale*lale-i nu'man*latin cicegi*leylak*leylak*lilyum*lisan-i sevir*mahmur cicegi*manisa lalesi*manolya*melekotu*menekse*menekse gulu*menevse*mersinagaci*meryamana eli*meryemana kandili*meyan*mimoza*mine cicegi*mor salkim*mumuduk*musgulum*nane*nergis*nevruz cicegi*nilufer*orkide*orman gulu*ortanca*öksekotu*öksuzoglan*ökuz dili*papatya*patlak cicegi*peleseng*petunya*piyan*portakal cicegi*reyhan*rezene*sabun cicegi*saffetiderûn*saksi cicegi*saray cicegi*saray pati*sardunya*sari sebboy*sarmasik*sediryapragi*semen*sevgi cicegi*sigirdili*sigirkuyrugu*siklamen*sim*susen*s umbul*sumbulteber*susencicegi*sakayik*sakayik-i numan*sebboy*seftalicicegi*terslale*toprak kabul etmez*turna gagasi*ucgul*vapurdumani*yaban gulu*yanardöner*yasemin*yenibahar*yer somunu*yilan yastigi*yildiz cicegi*yuksukotu*zambak*zerrin*zerrinkadeh*zeymura n*zeytincicegi*zulfuarus

Sadece 2 soru , 600 sorunun içinde Yanlış anlaşılmasın en uzunları değiş bundan uzun cevaplı sorularda var.

Emek verdim karşılıgını istedim sadecede para istemedim. Senden ayda 30 soru yaz bana ver dedim Bot sende kalsın dedim. Olayı çarpıtma.üste çıkmaya kalkışma.

Konu sohbettc tarafından (10 Ekim 2007 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Renklendirme

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet