Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Ekim 2007, 20:15   #32
BuCaLI
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Security Egg. V.1.0 By BuCaLI (sunucu koruma botu)

Ben cevap verme tenezzülünde bile bulunmadım çünkü kişiliği olmayan kimselerin sözlerini kaale alsam ne farkedecek. daha öncede bahsetmiştim bazı kişiler kendilerini tatmin amaçlı farklı nicklerle (ki biz bunlara ikiyüzlü diyoruz) böyle abuk yorumlarda bulunuyor. sanırım bi yerini acıttım. geçince bişeyi kalmaz abisi sabır
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

botu neden vermediğime gelince tabiki bahsettiğim özellikleri ve benle irtibata geçenlerin fikirlerini değerlendirip farklı bir çok özellik katıp kendimce kullanışlı bişey yapmaya çalıştım. ancak forumda zaten şimdilik yeterli düzeyde koruma botları verildiğinden , böyle saçma fikirlerden, emeklerin satışa çıkarılmasından, rekabet ortamı yaratmış gibi görünüp ortamı germekten korkmamdan, vs.. vs.. vazgeçtim sadece kendim kullanmaya karar verdim bir süre. konu uzamasın diyede hiç bi şekilde yorumlara cevap vermiyordum.

saygılar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet