Konu: MSN hack
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2005, 16:19   #2
goXXip
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

RoSe Nickli Üyeden Alıntı
ya benım msn adresımı bırısı hack lıyor yahu bu sanaldan yapacagına karsıma gelde goreyım ama bolelerı sanalda konusurlar gercege gelınce soner havaları gelsınler gercegede gorelım neyse hack leyen kısıde kız kılıgına gırmıs bır toptu sanırım kufur etmıyyım dıyomda bolelerı ettırıyor artık yonetıcıler goz yumsun alın msn adresı bu kız kılıgına gırmıs topun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ben bılmem kız veya erkek ama ılk once ınsan olması onemlı ....
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Delinin biri Kanal genelip bana küfr ettiğinde, ya da bu tip olayı beni toplum içinde küçük düşürecek bir şekilde yaptığında Ona telefon numaramı verip "Erkeksen yüzyüze görüşelim, sanalda böyle konuşmak kolay. Hadi ara!"
dediğim olmuştur. ve Çok azı buna cesaret etti. (Tabi bunu sen yap demiyorum. Ben erkeğim ve bu olayla sonradan karşılaşmam biraz zor. Ama bir bayan için pek de kolay olmaz! )

Eğer olay senin ve onun arasındaysa kâle almaya bile değmez. Belli bir süre seni rahatsız etmeye çalışırsa, Laf koy. "örn: Kâle alınmamak sen de derin izler uyandırıyor gibi" Eğer mail adresinin bilgilerini hatırlıyorsan (ve de hacklendiyse) geri almaya çalış. Alabilirsen tüm bilgilerini değiştir. Aksi taktirde elden birşey gelmez...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat