Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Kasım 2007, 21:11   #11
FrAnK}{MArtIN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 8 askerden 1 tanesi kim biliyormusunuz ?

BaRoN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
8. ini birden Oturduğunuz yerde infaz ettiniz
sanırım bunları yazarken biriniz sıcak evinizin size ayrılmış tek odasında döner koltuğundasınız ?
Biriniz cafenizin en şahşahlı masasında çayınızı yudumluyorsunuz sanırım öyle dimi ?

Ozaman siz gidin oraya burda böyle 8.ini birden yargısız infaz yapmayın "çuval" geçirildi Türk askerleri ki onlar ise rütbeliydi ona ne diyeceksiniz yada aynı eleştiriyi infazı onlara yaptınızmı ..

1 kişi yiğeniymiş Ahmet Türk ün 8 değil ama Oturduğunuz yerde oturun saçmalamayın derim ben ..

Eyw Yorumuna Saygım sonsuz.Ama Şunu Unutma Orda Başına Çuval Geçirilen Askerler Üstlerini Aradılar.Üsleride Hiç Bişey Yapmamalarını söledi onlarda Emre İtaat Etdi.Ama Hakkarideki Durum Hiç öle deil.Çatışmadasın Arkadaşların Yanında şehit oluyor Diğerleri Acı İçinde Kıvranıyor Sen korkup Silahını Bırakıyorsun O Arkadaşlarına Kardeşlerine Silah Sıkan Şerefsizlerin Kucağına Atlıyorsun..ßunu Asla Yediremem..Ki PKK nın Yanında Çekilen videolarda Cabası.Şimdi Diceksin zorla Çekdirdiler.Türksün Arkadaşım.Kim sana Onları Dedirtebilir.Öldürsünler Ben O Sözleri Sölemem.Hadi Dicem Zorla Sölettiler ben Onların Hiç bi yerinde Ufakcık Bi Darp izi Görmedim...Onada Montaj Yaptılar Diyorsan Tmm ßişey demem o Zaman..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet