Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Kasım 2007, 04:56   #1
Bartimus
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Vurdurmayın, vurdurmayın!!! Vurdular!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

İnter - Fenerbahçe maçını anlatan spiker Ertem Şener ile Mustafa Denizli'nin diyalogları internette geceden beri paylaşılıyor. En önemli derlemeyi internethaber sitesinde Hacer Alkan yaptı.

İşte Hacer Alkan'ın notlarından maçtan spiker notları...
Şener: "İşte tecrübe... Muhteşem bir geri pas değil mi hocam?".

(Roberto Carlos'un topu göğsü ile Volkan'a indirdiği pozisyon)
Denizli: Roberto Carlos için mi? Değil...
-"Öyle bir ohhh biriktirdim ki içimde... Top İbrahimoviç'in ayağına geldiği anda... Ve burada verdim... (İnter'in kaçırdığı gol pozisyonu)".

-Alex... Alex... Vur oğlum, vur oğlum... Hadi... Vurdu... Dışarı...

-Açığı kapatın, vurdurmayın, vurdurmayın, vurdular... Gol... Olsun... Yan toplara dikkat dedik oysa... Olsun... Bırakın sevinsinler... Birazdan biz de sevineceğiz inşallah... 1-0.

-Hocam siz varken söylemeyeyim, söylemeyeyim diyorum ama... Sağdan soldan o kadar çok gösterdiler ki bunu... (Golün yorumu, maç yorumlayacak Denizli ise sessiz...).

-Olsun... Skora bakmadan, süreye bakalım... 45 dakika!!! Süre moralimizi yerine getiriyor 35 dakika var. Moralleri bozmamak lazım...

Şener: "Cruz çok faullü oynamaya başladı sevgili hocam".
Denizli: "Çok önemli değil, bizim lehimize faullü oynaması".
Şener: "Ama hakemin gözünden kaçarsa çok tehlikeli hocam".
Denizli: "Şampiyonlar Ligi'nde öyle kolay değil".

-Edu... Roberto Carlos'a bakıyor suç işlemiş çocuk gibi... Roberto Carlos da bakışları ile bir şey diyor gibi (İtalyan televizyonu golün tekrarını verince bu yorumu yapıyor).
Şener: "Ne gereksiz bir durum... Ne gereksiz bir pozisyon... Ne kadar bedava gol... O bile inanamadı... O anda sevinemedi İbrahimoviç... Karşısındaki adam da Roberto Carlos... Niye ayağını uzatmıyorki Roberto Carlos hocam...".
Denizli: "Bu özel bir vuruş. Ani bir vuruş. Ne yapacak?".

-Hava sıcaklığı 0 derece... Bu dakikaya kadar soğuğu hissetmiyorduk. Ama 2-0'dan sonra soğuğu hisseder olduk.
Şener: "Hocam bize birşeyler olmaya başladı" (İnter'in yeni bir akınında).
Denizli: "Bir şeyler değil, saçmalıyoruz...".
Şener: "Hocam saçmalıyoruz demeyelim de panik yapıyoruz diyelim".
Denizli: "Appiah'ı bulmaları lazım" (Fenerbahçe rakip kaleye akın yapıyor).
Şener: "Appiah boşta hocam görüyorum...".

-Gökhan, eli kolu çok oynuyor. Sarı kart çıkıyor. Bir sarı kart da Appiah'a mı çıkarttı acaba! Sanki hakem sarı kartını 2 kez çıkardı gibi. Appiah'a da verdi gibi... (5 dakika sonra: Appiah'a kart çıkmamış).

(İnter savunması Kazım'dan topu çalınca).

Şener: "Müdahalelerde çok başarılı bu akşam İnter"
Denizli: "Onlar başarılı değil, Kazım başarısız...".
Şener: "Bir başka ifade ile yani diyorsunuz...".
Denizli: "Değil. Öyle demiyorum. Kazım başarısız".

(Dakikalar 85'i gösteriyor. Fenerbahçe'de bir ışık yok. Ertem Şener sıkılmış durumda. Artık skoru da kabullenmiş, teselli veriyor. ).
Şener: "Evet hocam. Ne diyorsunuz, her şey bitmedi değil mi? Fenerbahçe kendi seyircisi önüne bıraktı...".
Denizli: Ofsayt! (Denizli maça dalmış, aklı sahada).
Denizli: "Fener'in burda İnter'e kaybetmesi çok doğal".
Tam o anda 3. gol atılıyor.
Şener: "3. gole çok yakınlar derken 3. gol geldi. Ama Fenerbahçe 2. tura kalacak buna inanıyorum. Olsun...".

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet