Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Aralık 2007, 11:43   #1
SaintCty
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
nick kaydı 20 günden az ise

ustalar selam benim kendi özel bir kanalım burda nick kaydı 20 günden daha az olan kullanıclıarı tesbip edip kanalıma girmelerini istemiyor o yüzden kendim basit bir kod yazdım kodun calışma sistemi #mantık kanalına bir user girer ise eger ona info cekip nick kaydının tarihini bulundugum diger kanala mesaj olarak vermesi bende ordan bakıyorum eger kaydı 20 günden az ise nicki kanaldan atıyorum tabi yazdıgım kodda herkese info cekmesin diye mantık diye bir txt oluşturdum zaten kanala üye olan devamlı gelenleri ekledim
şimdi burya kadar sorun yok ama benim istedigim sizden ricam şu olucak
bir nick mantık kanalına girince mantık.txt içindekilerin haricinde olanlara info ceksin eger nick kaydı 20 günlük degilde daha yeni kaydetmiş ise
bot bunu hesaplasın ve o nicki kanaldan nick kayıt süreniz 20 günden az olugu için atılıyorsunuz gibi sebebten atsın yani calclamı dateylemi nasıl heasplıycak bilmiyorum zaten bilseydim sormazdım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sizden bunu cevaplamanızı rica ediyorum umarım anlatabilmişimdir yardım edenlere şimdiden tşkler
benim yazdıgım kod :

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:join:#mantık: { if !$read(mantık.txt,w,$nick) { set %man $nick | .ns info $nick all .timer 1 10 unset %*man* | halt } } on ^*:notice:*:?: { if (*Kayit*zamani* iswm $1-) { .msg #mantalite 0,4 #mantık Kanalına %man nicki giriş yaptı Nickin $1- } }

bu kodun üstüne ek yapabilrisniz veya aynı görevi görücek başka olabilir calışsın yeterki kabulümdür

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet