Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Aralık 2007, 22:32   #41
SeYH_SaMiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Aradığınız Şey Acaba Buradamı?

Teşekkür ederim yanlız Ben Anlatamadım sanırım... Söylediğiniz Komut ile Tüm Kullanıcılara özel Statusda görebilecekleri bir mesaj atabiliyoruz. Yanlız benim aradığım bilgi şöleki özel bir mesaj değil.. kullanıcıların özellerine gelecek bir bilgilendirme mesajı atabilmek istiyorum.. özellerine gelcek bir "Duyuru: sunucumuz scriptinin yeni versiyonu olan ...Script Plus versiyonu kullanımınıza sunulmuştur indirmek için link:.... " Bu şekilde bir mesaj kullanıcıların özellerine gidecek Statusda veya notice olarak değil direk özellerine böyle bir mesaj düşecek özellerine.. cvp yazdıklarında böle bir nick bulunmamakdadır diecek. yani sadece duyuru için özelelrine gelmiş olan bir mesaj olacak bunu yapmak için sunucuların bazılarında kullandıklarına şahit olduğum ve kullandığım Komut: /os eventmsg mesajınız
Bu Komutla bir msaj yazıldığında kullanıcıların özellerine direk bir " DUYURU: mesaj " şeklinde bir mesaj geliyor. bunu kendi sunucumdada yapabilmek istiyorum... sanırım anlatabilmişimdir...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet