Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Aralık 2007, 02:28   #1
txf
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Trojan Sorununuz mu Var ? BUYRUN :)

Sunuculara Girerek Reklam Atan Trojanlara Karşı Bir Paylaşımda Bulunmak İstiyorum İzninizle...
Ne Denli Çözüm Olacağını Düşünür, Ne Denli Kullanmak İstersiniz Bilemiyorum Ama Ben Yaklaşık 2 Aydan Beri Kullanıyorum ve Sorunsuz Olarak Çalıştığını Söyleyebilirim. SaW'a da Teşekkür Etmeden Geçmeyeceğim Elbette
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Anope Servis Kullanan Değerli Dostlar;
Servislerinize ircd_wallonregister Modülünü Kurduktan Sonra Bir Alttaki Mesajımda Paylaşacağım Tcl'yi Eggdrop Botunuza Yüklemeniz Kâfi Olacaktır...
Nedir Bu TCL'nin Özelliği?
Bu TCL Sunucunuz İçerisinde, Kullanıcının ( Botun ) Sunucuya Girişinden Sonra Sizin Belirlediğiniz Zaman Dilimleri İçerisinde Nick Şifreleyen Kişiler Yada Reklamcı Trojanların Sunucudan Banlanmasını Sağlar.
Örnek Verecek Olursak;
irc.KATILSANA.Com Sunucusuna Bağlanıpta İlk 20 Saniye İçinde Nick Şifrelerseniz Eggdrop Sizi Otomatik Olarak Trojan Sebebi İle Sunucudan Banlayacaktır.
Burda Verilen 20 Saniye Yalnızca Bir Örnektir. Dilediğiniz Gibi Düzenlemek Elbetteki Sizin Elinizde.
Bu Sayede Yok Versionları Banlayalım, Yok email ve Şifreleri Spam'a Ekleyelim vs vs Gibi Sıkıntılardan da Büyük Ölçüde Kurtulmuş Olacaksınız Sanırım.
Saygılar...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet