Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mayıs 2005, 10:47   #15
MaKe®
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

LeadeR Nickli Üyeden Alıntı
Hayatta Herşey İnsan İcindir.. Rabbim Kimseye Kaldıramayacağı Kadar Yük Vermez.. Bazen Kendi Kendime Düşünüyorum.. Neyim Eksik Diye ALLAH'ıma Bin Sükürler Olsun.. Elim ayağım Tutuyor Görebiliyor , Duyabiliyorum.. Acıktığımda Karnımı Doyurabiliyorum Bunun İcin ALLAH'ıma Binlerce Kez Dua Ediyorum.. Her İnsanın Kendince Dertleri Vardır.. Yasamın Gercekleri Cok zor.. Bunu ancak Yapayalnız Uzakta Tek Basınıza Kalıp Karsınıza Çıkan Terslikler ve Yeni tecrubeler İle anlayacaksınız.. Ben Daha Hicbirşey Gördüğüme ve Hayatın Tanımını Yapacak Kadar iyi tanıdığıma İnanmıyorum.. ama Bu Yasıma Kadar Çok Seyler Gördüm.. Hepimizin Farklı Farklı Dertleri Sorunları Vs vs var.. Bazen Burada Küfür Filan Ediyorum Ama Sakın Ciddiye almayın.. Ben Dalgasına Yapiyorum.. Napim Canım Sıkılıyor Bakıyorum Herkez Yazıyor Kavga Sürüyor Bende Sövüorum Konu Kapanıyor (: Hepinizi Cok Seviyorum.. Tanımasam Bile Seviyorum.. Kimsenin Kötü Olduğuna İnanmıyorum.. Bir Logo vardı.. Siyah Bölümün İcinde Beyaz , Beyaz Bölümün İcinde Siyah Olan Bir Logo İste O İnsanlarımızı Anlatıyor.. Saygılarımla..

AsLinda bir boLumunu aLmaq istedim ama Leader tek KelimeyLe sahane yazmissin saoL onun icin hepsini aLinti yapiyorum.

aLmaq istedim boLum buydu

Rabbim Kimseye Kaldıramayacağı Kadar Yük Vermez..

Insan ne kadar hayifLansada dedigin gibi haLimize sukretmeLiyiz bazen senden coq magdur insanLari gordugunde bunu anLiyorsun

ama neden sadece o zmn anLiyasin onune bir neden cikmadan anLamaq dah guzeL oLur

Rabbim Kimseye Kaldıramayacağı Kadar Yük Vermez..

Bu sozu seviyorum ve bir o kadarda dogru rabbim herkeze kaLdiracagi kadar yuk vermis ve bunLarLa bizi sinava tabi tutuyor karanLigin icinde bir isik pariLtisi yakiyor bu soz icimde snr buyuyor buyuyor gozLerimi kapatip actigimda ise isik tufaninin icinde buLuyorum

Leader ama sende biLirsinki bazen insanin eLinde oLmadan haykirmaq dagLara tasLara icindeki o duyguyu gerceqLestirmeq ister bende bunLardan birisinin icindeydim itirafimi ettikten snr biraz da oLsa rahatLadim

SaoL hersey icin

SaygiLarimLa...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat