Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ocak 2008, 17:42   #8
vesvese
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: !son rumuz yazdigimda infosunu almak

L4roXyL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
"Yardımcı olmak" ile alakası yok.
Zaten mantıklı ve sizin yapamıyacağınıza inandığım şeylere yardım ediyorum. 1 aydır foruma girmiyorum, ve bu bir ay içerisin'de onlarca konu açmışsın. Açtığın konuların % 50'si birebir forumda mevcut. E bu kadar takıldığına göre bu bölüme, artık basit şeylerin üstesinden geliceksin.

Ben sizler gibi kod yazamiyorum veya yazilan kodu düzenleyemiyorum. Bu size göre bir eksiklik olabilir ona da saygi duyarim. Anlayamadigim icinde burda sizinle paylasiyorum bu olayi. Ve konu acmadan önce de forumda arama yapiyorum. Ama aradigim kritelerde tonla sayfa cikiyor karsima cogu da benim ögrenmek istedigimle cok alakali degil. Buna ragmen o sayfalarin coguna göz atiyorum ve aradigim sey olmadigini gördügümde de konu acma geregi duyuyorum. Zaten üye oldugumda ilk yaptigim sey "Kurallari" okumakti. Buna ragmen arama kriterlerinin degisikligine göre forumda benim istegime yakin mesajlar olduguna da sahit oldum zamanla. Amacim görüntü kirligi vermek degil zamanla birseyler ögrenebilmek..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet