Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2005, 23:55   #13
erdem55
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

dostum kodun tamamı bu zaten kodun aslı ilk sayfada geri kalanıda burada birde away1.txt dosyası var onun içinede sadece şimdilik
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
reklamını ekledim bu ilk sayfada verdiğim asıl koddu ben bunu değiştirdim bu hale getirdim. Denemek içinde ban kısmını kaldırdım sadece kick kısmını bıraktım mesela bak kick kısmınıda silip yerine auser kara $2 yazdığımda kara listeme ekliyor ama mirc öle bi kasıyor ki Excess Flood düşüyorum. Ayrıcada az önceki mesajımda da yazdığım gibi CHECKSTATUS Unknown command diye bi hata veriyo yani senin anlayacağın bu kodun dışında sadece away.txt dosyası mevcut başkada bi kod yok ama kodun aslını görmek istiyorsan ilk mesajımda da yazmıştım ama işte yine yazıyorum kodun aslı bu
raw 352:*:if (G isin $7) whois $6
raw 301:*:{ if (I¤R¤C isin $strip($3-)) || (Sdoan isin $strip($3-)) || (w¤w¤w isin $strip($3-)) || (C¨0¨m isin $strip($3-)) || (c'0'm isin $strip($3-)) || (N¤E¤T isin $strip($3-)) || (C 0 M isin $strip($3-)) || (Mujdear.tk isin $strip($3-)) || ($ok isin $strip($3-)) || (n.e.t isin $strip($3-)) || (W@w@W isin $strip($3-)) || (w@@w@@w isin $strip($3-)) || (w w w isin $strip($3-)) || (c O m isin $strip($3-)) || (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
isin $strip($3-)) || (n e t isin $strip($3-)) || (# isin $strip($3-)) { var %x = $comchan($2,0) | while %x { if ($me isop $comchan($2,%x)) { auser kara $2 | cs akick $comchan($2,%x) add $$address($2,2)!*@* 0,1 [Reklam/Trojen/Badnick sebebinden Uzaklaştırıldınız.!] 8,2( $me ) 0,7Tarih: $date , %gun . Saat: $time .Kick Count:- %kick - | inc %kick | cs akick $comchan($2,%x) enforce | cs akick $comchan($2,%x) del $$address($2,2)!*@* } | dec %x } } }
off *:JOIN:#zurna:{ if ($nick = $me) { timer 1 7 checkstatus # } | else { if ($me isop #) { who $nick } } }
alias checkstatus { if ($me isop $1) { who $1 } }

ama işde ben burda yazan mesajları mesela away1.txt dosyasından okutmak istiyorum aklına takılan başka bişi varsa sorun lütfen çünkü bu kod bana kafayı yedirdi bu iş hallolmadan rahat yok bana lütfen bu dertten kurtar beni?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet