Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Ocak 2008, 16:56   #87
CanCeL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yanıt: paneli türkçeLeştirmek

RuGaL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Cancel Sanırım Sen Bir Sunucuda yapmıştın Yanılmıyorsam Mysev isimli Sunucuydu Eski Adminlerinizin Oper pası Çalınması söz Konusu olmuştu Benden yardım isteyip Oper.conf`unu değiştirmiştim Ardından Panele Girdiğimde türkçeleşmiş Gördüm Gayet Güzel ve Kullanışlı Yapmıştın..
Tebrik Ederim.

MySev yönetimini bıraktıkdan sonra yeni yönetici operlerine hakim olamadı paneli falan çaldırdı.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Sanırım sende ona yardım ettin, çunki benden de 3 kez yardım istemişti.

İlk deneyimim idi mysev'deki türkçe panel. Daha sonralar cr için temalar yaptım, panel kapsamını geliştirdim CR için ayrı paneller ekledim. Özel oda sorumluları için ayrı , Teknik görevliler için ayrı panel hazırladım. Yenilikler kazanma açısından.

Uğraş verilirse güzel şeyler meydana çıkıyor. Artık zaman buldukca(nadiren) bakıyorum bu tarz işlere.

Not: Bu yaptıklarımı forum içerisinde 2 ay önceden paylaşacaktım fakat bazı art niyetli kişiler paylaşımdan soğuttu beni.

Konu CanCeL tarafından (14 Ocak 2008 Saat 21:54 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet