Konu: abartı
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ocak 2008, 22:13   #9
Lord-
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: abartı

BuLuTREiS Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
keşke o kadar iyimser olabilsek aylin yarın senin sunucuna biri gelse deseki ben cem yılmazım inanırsın dimi inanırım diyorsan sana hiç bişey demeyecem hatta bu konuyu actıgım için sizden özür dileyecem .. her ben ünlüyüm diyene baksaydık işimiz vardı.. Ha birde işin diger yönü dahada acıklıdır mesela kişileri enayi yerine koyup sözde kandırıyorlar .. bırakın sanalda ünlü olaylarını yada bunun gibi şeylere inanmayı.. bana söyle bişey yazsın desinki haftaya su gun maksime nesrin topkapıyı getirip orda site uyeleriyle eglenecez ama sunucuya getirip operhelp kanalınamı alacaksın adamı vip diye
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Arkadasim konuyu acarken yazdiğin mesaj belirsiz. $u $u ki$i ve kurumlar bu sanatciyi sitelerine misafir etcekler demiyorsun. Tabiyki her önüne gelene inanilmiyor ama eğer sunucu yönetimi ve sorumlu kisiler güvenilirse neden olmasin ? Bunu daha öncede görmedik mi Net biLgim Yok ama Sohbet.NET'de ßöyle 1 proje gercekle$mi$ti.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet