Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ocak 2008, 04:09   #1
LauReLL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Baska bi mIRcten Dosya Almak

Benim Evde Bi mIRc'im var yaklasık 24 saat online...

ben baska yerde oldugum zamanalr yine bi serverde ve online durumunda oluyor...

benm sorunum şu;
ben baska yerden girince servere benm evdeki MIRc acık oldugu için orda LauReLL nickini görüyorum ve ondan mIRc sayesinde dosya almak istiyorum mesela örnek vereyim...

evdeki Pc de kodlarım vsvs herşeyim var ve ben baska yere gittiğimde o evdeki PC'den o dosyaları MIRc sayesinde bana göndermesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim...

evdeki mIRc acık ve online halinde diye düşünelim

bende bi arkadasın evinden girdim diyelim

sevrere girdim evdeki MIRc'te serverde ve ben onun özeline gidip bi komut yazdım örnek vereyim...

!gonder c:\melih\laurell.txt yazdıgımda evdeki mIRc bana laurell.txt dosyasını göndersin istiyorum bunu nasıl yapabilirim...

vede şöyle bişi var

örn;

ben
!gonder c:\melih
yazdıgım zamanda melih klasöründe ne varsa göndersin istiyorum yani 1 dosya değilde 1 klasörü ve içindekileri göndersin istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı bunu isteme sebebim arkadaslarım benden bişey istediginde veremiyorum ve bu günlerde yalancı durumuna düşmedim desem yalan olmaz
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yardım edecek arkadaslara cok tesekkur ederim...

bunu mirce nasıl eklerim sizce 2 mirctede olması gerekiyor cunku biraz zor bven yapamadım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet