Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2008, 12:06   #26
SeYH_SaMiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sevilir Script Plus™ v1.0

Hayat gerçekten Çok Güzel.. Görsel Olarak ve Kullandığın Addonlar Olarak Çok Beyendiğimi sanırım 5 ay önce sana söylemiş hatta kendi mıRC scriptimi Yaptığımı söyleyip nick list addonunu nasıl kullandığını sormuştum.. bana alçak gönüllülükle çeşkul olduğunu gideceğini söyleyip izin istediğim için tüm scripti tüm addonları kullanabileceğimi söylerken bile ne kadar emek verdiğini görmüştüm.. sunucumda bulunan bir grafiker arkadaş scriptini iylik adına editleyip kullanmamız için bize vermiş ve bizde benim yaptığımda sorunlar olduğu için kullandık.. çalmak olmadığını o konuşmamızdan dolayı gelip söyledin ya tüm scripti al değiştir kullan dediğinden dolayı o ilk açılış ve ilk script yapma çabalarımda iken bana böyle bir imkan veridğin için.. hem emeğine hemde kişiliğine Saygı Duyuyorum... Ben bu konu altında Tüm script yapmak çabasında tüm öğrenme çabasındaki arkadaşlara gördüğünüz scripti editlemeyin sahibinden yardım isteyin çok basit ve kullanıcılarınız sırf girebilsin diye bir script yapmalarını isteyin.. şuanda bir basit demo dene bilecek bir mIRc script var elimde ve yeni açılan sunucu ların sahibi arkadaşlar suncuuma gleip yardım istediklerinde direk editleyip kendilerine göre veriyorum.. her şey para değildir. ve iylikde önemlidir. o dönemlerde bana yaptığın iylikden ötürü çok teşekkür ederim...

Scripti çok iyi bildiğim için söylemeliyimki helper ler için bir helper addon olsa #help kanalına giren kullanıcıları otomatik voice verip karşılasa tümüyle mükemmel ve eksiksiz bir script olacakdı bu acizane şahsi fikrim...

Konu SeYH_SaMiL tarafından (30 Ocak 2008 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım Hatası...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet