Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2008, 16:30   #14
Vamp
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 12 yaşındaki kız 8.5 aylık hamile

aSsLı Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

İstanbul’un göbeğinde akıl almaz olay... Karın ağrısı şikayeti ile doktora götürülen 12 yaşındaki kız 8.5 aylık hamile çıktı. Kızın babası ve dayısı birbirlerini suçladı

İstanbul’da ilköğretim okulu öğrencisi 12 yaşındaki D.R., karın ağrısı şikayeti ile ailesi tarafından hastaneye götürüldü. Yapılan muayenelerde küçük kızın 8.5 aylık hamile olduğu anlaşıldı. Doktorlar D.R. ile üç kez ilişkiye girildiğini belirledi. Korkunç gerçeğin ortaya çıkmasının ardından küçük kızın annesi savcılığa giderek şikayetçi oldu. Savcıya ifade veren 12 yaşındaki D.R. kendisinin kimin tarafından hamile bırakıldığını bilmediğini söyledi. D.R.’nin babası C.R. dayı Vedat Y.’yi suçladı. Polis tarafından gözaltına alınan Vedat Y. suçlamaları reddederek D.R.’ye babasının arkadaşı Volkan Y.’nin tecavüz ettiğini iddia etti.

DOĞUM 2 HAFTA SONRA

Bunun üzerine Kumkapı’daki evine baskın düzenlenen Volkan Y. de yakalanarak emniyete götürüldü. Bebeğin babasını tespit etmek amacıyla şüphelilerden DNA örneği alındı. İki hafta sonra dünyaya gelecek bebekten ise zarar gelmemesi için kan örneği alınamadı. Savcılık küçük kızı koruma amacıyla Çocuk Esirgeme Kurumu’na gönderdi. D.R.’nin doğumun ardından psikolojik tedavi göreceği belirtildi.

İnsanın Kanı donuyor.ama teknolojı bayagı ılerlemıs sanırsam.8.5 ay once gırılen ılıskı bıle bılınebılıyor.En cok sıkıntı veren konuda kıza ya dayısı yada babasının arkadası bu srfsizligi yapmıs.Yeğenine yada Arkadasının 12 yasındakı kızına bunu yapan nasıl bı yaratık olabılırkı.
yanlız kızı suclamıs bazılarınız.ben bu konuda sızı haksız buluyorum.cunku 12 yasındakı bı kız tahmını 35-40 Yaşlarındakı bı erkege nasıl karsı gelsın.fızıksel açıdan ımkansız.
Suç aiLedemi Yoksa İçinde yaşadıgımız bu igrenç dunyadamı çözemedim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet