Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Ocak 2008, 22:28   #20
mirza
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > mIRCTurk.com [2008]

Tahsinn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Malthus Bikere sen bişey yazma bu forumda, adamlar sen olunca süper sen olmayınca çokmu kötü adamlar oluyor noldu ? mIRCTurk seni geri almayınca kötü oldu, AwaysGooD bence sen sadece Yönetiminle değil yalakalığınla aldın yetkiyi zamanında geldiğini görünce bıraktın bence sen bırakmasaydın sana yolu saten vermeleri gerekiyordu, Yalowa Gerçekden Güzel bir yöneticiydi Sistemi kurdu etti, Cliff ne anlar Yöneticilikden sistemden düzenden Adamın işi Helpdesk Localdesk Globaldesk Takılı kişilerden kontor ister paralı operlerden kontor ister neden kalıcı vede yetkisini arttırmak için mircturk neden Cliffburtona bırakıyor ben anlamıyorum, neyi var bu adamın neden anlıyorda yapıyor bırakıyor, Bence herkez bu adam yüzünden mircturk'e düşman olmuş, herkezi küsdürüyor bu adam ondan sonra Tüm network'a ceza kesiliyor Cliff demiryorki herkez mircturk diyor bence bu adam bu yönetimde oldugu süre mircturk kötüleşecek, operlere bakalım nerden helpden çıkan mIRCTurk menfatine çalışan adamlar olmuş bana birtane isim verirmisiniz şuan olan operlerden?

Hep bakın cliffin adamları hae ama nekadar güzel ekliyor işini yapıyor adamı globaldesk yapacak mesala helpe getiriyor 4 5 gün takılsın globaldesk yapacam bunu bir Yönetici yaparmı Orda 1 Sene helperlik yapan adam ne olcak? 'ŞEYE SAPMI OLCAK'
Paralı operler kontor yollarsa iyi cliffe bakarsa güzel adam Kalıcı oluyor.
Sen para operden ne beklersin kardeşim?
Senin helperin altda yetişen adamı sen Oper yapmıyorsun hakkını yiyorsun emek veriyor ediyor.
Sen onu Helpdesk_ yap 2 senede orda helpdesk olsun sonra hadi güle güle bir şekilde yolu veriyorsunuz.
BEnce siz Yönetim ney bilmiyorsunuz siz şuanda açın server 100 user yapın bu kafayla sizi görelim zamanında yapmışınız etmişiniz yarin birgün olcakları hepimiz görcez Şimdi ister silin bu msn isterseniz okuyun Görelim Tarafsızlığı.

kuduz gibisin mIRCTurk e Karşı geç Kalmış Dostum Sana Aşı.
Bak Bizde Ayrıldık Delikanlı gibi.
Söz Gümüşse Süküt Altındır Unutma.
Sen burda Ne Dersen De .. İnsanlar Görüyorlar..
Sen Tahsin hesatsın. hesatlıkta çok kötüdür.
uzaktan uzağa atıyorsun konuşuyorsun laylaylay.
herkesin hatası varda bir sen mi Süper Yöneticisin.
Al Bir Server Yönet Süper Olsun Tahsin.
Bizde User Olarak Gelelim Senide Taktir Edelim.
Ne Can Abinin Nede Benim Ne Menfaatimiz Kaldıki mIRCTurk Ten Savunuyoruz mIRCTurk u.
İnsanlar Senin Feryadını Görüyorlar Eminim.
Bir Acın Var Ama Ne Acısı Olduğunu Anlayamadım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet