Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Şubat 2008, 17:38   #7
LauReLL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Amsg yardım.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
/alias /ame { if $1 { var %º = 1 | while $chan(%º) { if !$istok(#sohbet #radyo #oyun ,$v1,32) { !describe $chan(%º) $1- } | inc %º } } } /alias /amsg { if $1 { var %º = 1 | while $chan(%º) { if !$istok(#sohbet #radyo #oyun ,$v1,32) { !msg $chan(%º) $1- } | inc %º } } }

Şu Şekilde Bir Kod Vermişler Ama buda İşine Yaramaz Sanırım Cunku Aynı Script amsg olayını kullanan lkişide de olmazı lazım o zaman orda belirlediğin kanallara ame ve amsg gönderir ve bunu bu koddanda engelleyebilirsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
örn
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias /ame { if $1 { .ameayar | var %º = 1 | while $chan(%º) { if !$istok(#sohbet #radyo #oyun ,$v1,32) { !describe $chan(%º) $1- } | inc %º } } } alias /amsg { if $1 { .amsgayar | var %º = 1 | while $chan(%º) { if !$istok(#sohbet #radyo #oyun ,$v1,32) { msg $chan(%º) $1- } | inc %º } } } alias ameayar { if %ameayar == $null { .set %ameayar 1 } | else { inc %ameayar 1 | /writeini $shortfn($scriptdirayarlar.ini) ame $timestamp - %ameayar - $did($did).text } } alias amsgayar { if %amsgayar == $null { .set %amsgayar 1 } | else { inc %amsgayar 1 | /writeini $shortfn($scriptdirayarlar.ini) amsg $timestamp - %amsgayar - $did($did).text } }

bu kodları scriptini kullanan kişi kullanabilir sadece ancak bunu yapabildim buna eklemelerde yapabilirsin...
bu ayarlar.ini dosyasına kac defa ne zaman attıgını kaydeder bu olayı zamanına görede ayarlayabilirsin elimden bu geldi basaramadım affola
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet