Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2008, 03:41   #54
Tahsinn
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 3 > mIRCTurk.com [2008]

Konuyu Lütfen Kişileşdirme Mt Yönetiminden bahset , Senin Departman Sorumlusu dediğin adam o senelerde global kanal Sorumlusuydu, Sen irc Bilmezken biz sizin gibi adamlar için Klavye kırıyorduk, IRC 2 tane adamı kafaya almakla değil emekle çıkmak nedir ? sen bunu bilirmisin neden Cliffburton dediğin adam senelerdir emek veren adamı çıkarmıyorda 2 günlük 5 Günlük adamı üfürükden Helperlikden çıktı, Globaldesk oldu MIS Helpden Atanmış göstermek için neden '' Yalowa '' Görünce anlamasın herşeyi Politikasına göre yazıp çizigiyor MIS'de Senin özgeçmişine bakınca hae bu adam '' Helpermiş Emek vermiş Ondan Atandırmışlar '' Bilmezki Emek veren adamların haklarını yiyorlar üfürükden Helper kayıttı, Sonra 2 3 Gün Helpde Sokdu Clone'lere +v Verip MIS kayıt ettirip Kendisini iyi Gösterip, Globaldesk yaptıran adamdan ne hayır gelcek Böyle bir Yönetim tarzı yok Sadece sana demiyorum Bana Şuanda Parasız oper Olan Adamların hangisi söylebilirsin harbi Emek vermiş Harbiden Mt Menfatlerine göre çalışmış Mayhem bakalım Saltanata bakalım kaan bakalım Bir tane bana '' Örnek Göster kardeşim '' Bana Gel ondan sonra Post at istediğini yaz bende sana diyimki okuyanlar desin'ki Bu adam haklı, Neden Diğer Adamlar bıraktı Hadi 1 - 2 -3 Kötü bu bırakanların hepsimi kötü kardeşim ' Yalowa ' Git ' KoRSan ' Defualt ' Leader '' Bu adamlar harbiden emektar Neden Çıkıpda biz onlara kötü bişey yazmıyoruz neden onların hakkında güzel Kelimeler yazıyoruz Biraz mantıklı ol bence Senin bu foruma gelip post atman iyi bişey değil , Sen Kendince düşün Yönetimin işi Gücü yok Gelip Shodow Globaldesk yapak yae, Ama cliff olm Sakın şöyle yapma direk alma Helper yap 2 gün takılsın MIS kayıt ettir bakınca helper olarak çıktı görünsün mü demişler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Senin Gittin yollardan Biz adamlara Selam vere Vere Geçtik bunun için Kim ne kim ne yapıyor 'ALLAH' bize göz vermiş nizam vermiş.

Sen Bukadar Delikanlısın yazdıklarımı oku vede bana birtane Adam söyle '' Şu Adam Çalışdı Emek verdi Şuanda Oper vs Şöyle yükseldi

1 Adam oper olmak'mı istiyor 2 Ayda .

Siz En Güzel Örnekler ;

Cliffburtonu kafaya alacaksın az bişey yedir, Yalan, Hangi Departmanda olursan ol sen onun adamı oldun sen onu korursun sen onla laf ettirmezsin

Mircturk Gerçekden Efsaneydi ama artık Ben Öyle görmüyorum.
User'de kanallarda öldü eskisi gibi değil, Shodow Sen Sysop olursun Bea
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat