Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Şubat 2008, 11:58   #3
SaW
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Nebiliymben - tcl isteği

Bu bot benim sıfırdan yazdığım bir bot değil. Şuan için sadece Delirdik.Net için uyarladığım bir şekildir o yüzden paylaşmayı düşünmüyorum.. Boqustrivia.tcl'yi kendime göre özelleştirdim diyebiliriz. Kendi eklediğim özellikler:
- Büyük ödül özelliği ekledim. (cevap verilmeyen soruların puanları büyük ödülde biriktirir ve büyük ödülün puanı 5bini geçtikten sonra herhangi bir anda sorar bunu)

- Seri özelliği ekledim (üst üste verilen 10. 25. 50. ve 100. cevaplarda ekstra puanlar)

- En hızlı cevaplama süresi rekoru

- !ilkon özelliği

- Puanlama sistemini baştan yaptım.. (her soru sabit puan değil + her ipucunda puan yarısı kadar değil %20'si kadar azalıyor)

- 35.000 bin tane yeni soru.. (diğer oyun botlarında yok bu sorular)

- Yine görünüm olarak olarak gözüme en hoş gelecek şekilde baştan ayarladım..

Bunlar kendi eklediğim özelliklerin bir kısmıydı.. Botun zaten kendisinde bulunan özelliklerin de bir kısmından bahsedeyim :

- Bonus soru özelliği

- Belli sayıda soruya kimse cevap vermeyince bot yavaşlar, ve o arada bir kişi cevap verirse kendiliğinden tekrar hızlanır..

- Bota soru eklerkinki gelişmiş ekleme özellikleri (özelinden komutla, soru formatı farketmez onu da bota belirtmek yeterli oluyor v.s)

- Soruları özelden komutla karıştırma özelliği

- anti hırsızlık özelliği

- Random olarak, bugünün, dünün, geçen haftanın, geçen ayların, geçen günlerin ilk onları..

ve bir çok özellik daha..

Paylaşmayı düşünmüyorken niye bunları anlattığıma gelince; arkadaşın bu botu istemesinin nedenleri bunlar olabilir diye yazdım : )

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet