Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2008, 17:27   #8
efSa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Başörtü Kuran'da var delili bu (Video)

Arkadaslar bu konu bence cok saptirilmis gerekki turk medyasi gerekki konusulanlar bir kere gundemde olan konu turbanin kabul edilip edilmemesi( turkcemin kusuruna bakmain) bir yonden bakinca cogu genc universiteye hur bir sekilde gidebilecek ve inanclarina ragmen egitimlerini tamamlayip ulkeye hayirli evlatlar olacak ama karsi taraftan baktiginda inancini saptiran bazi insanlar belki kadin hastaya bakmayacak veya avukat olan mahkemeye cikmayacakmi? ve bu konu birsuru soruya kapi aciyor ve herkes hakli olarak farkli yorumlar soyluyor ve buna saygim var cunki aslinda herkesin dediklerine hak veriorum da da da da karar veremedigim icin dogal olarak bu sorular kafamda baska sorulara yerleini birakiyorlar ama Turbanin Kuranda oldugundan hic bir suphe duymadim duymam.? Arkadaslar kim sacmaladi ise guzel sacmalamis madem hoca olup tvye cikiorlar ozaman ne halt yemeye yalnis bilgi veriorlar Allahin kitabi yalnis arapca yalnis Araplarin kendi dili olan Kur-an i okuyupda hala turban takmalarimi yalnis allah askina yapmayin.! Dinimizde turbanin yeri oldugunuu herkez bilir nasil namaz kiliniorsa oruc tutuluorsa iylik sevapsa Turban takmakda sarttir he siz diceksinizki sen cok biliosun sen takiomusun? hayir takmiyorum Annem hoca oldugu halde bugune kadar ustume bir baski k oymadi ama turbanin varligini hep bildim ve gercekten inanci icin takanlara hep saygi duydum konu nerden nereye gelmis simdi turbanin varligi yoklugu tartisiliorsa haftay peygamber efendimizin (hasa) dogrulugu yalnisligi tartisilir ben diyecek soz bulamadim bilmeyenler video ya tvye bakmasinlar alsinlar ellerine kurani alsinlar turkce mealini bulana kadar okusunlar burdan atip tutmak guzel yok su var dedi su yok dedi demek guzel madem merak ediorsunuz arastirin milletin lafi ile ise cikmayin milletin lafi ile birseyin varligina yok veya yokluguna var demeyin gozunuzle gormedi iseniz inanmayin he bakmayipda gormedi iseniz yorum yapmayin! Kuranda tesettur var arkadaslar "Ortunun" ...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet