Konu: mLOG 0.1
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Nisan 2008, 15:29   #9
Dependent
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mLOG 0.1

Sağol fakat programlama konusunda yapabileceğimi zaten yapıyorum, uzun zaman alacak bir şey yapacak olsamda varsın uzun zaman alsın, sonuçta bu işi zevk için yapıyorum. Eskiden zevk için yapardım fakat kendimi zorunlu hissederdim şimdi zorunlu da hissetmiyorum, emek veripte bir şey ortaya çıkartamadımmı da dert etmiyorum çünkü ben onu o seviye ye getirene kadar bir şeyler öğrenmişimdir o bana yeter. mLOG için çok daha hızlı çok daha fonksiyonel bir versiyon upgrade si yapabilirim buda uğraşmadan en fazla bir haftamı alır ama ne için sonuçta ben kendim kullanabiliyorsam ve bana yetiyorsa kendim için kullanımda zorunluluk hissetmediğim sürece ellemem. Bundan şu sonucu çkarabiliriz diğer kullananlar ne yapacak, ben programı yayınladım(kodlarımı) onları yayınladığıma şükredebilirler zira onlardan bir şey talep etmedim ve yapılan işinde hakkı verildiği söylenemez o yüzden düşüncelerim bunlardır ve neden birlikte çalışamayacağımızı anlamışsındır.

Ayrıca konu ve şimdiye kadarki reply yapanlar ile alakasız; bahsi geçen program dan dünya çapında 1 veya 2 tane bulursunuz ama irc ye yönelik bu kadar basit kullanımlı olan yok (zamanında aramıştım ondan biliyorum) ve olmamasına rağmen küstahlık edip te "Mükemmel, şahane, kusursuz" taglarını yakıştırmadım, bağzılarına not düşüyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet