Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2008, 01:00   #8
seal
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Adwords Modülünde Büyük Sorun

EceLMeriC Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
spamfilter { regex "^w$"; target { private; channel; }; action block; reason "Block Mesajin."; }; spamfilter { regex "^i$"; target { private; channel; }; action block; reason "Block Mesajin."; }; spamfilter { regex "^c$"; target { private; channel; }; action block; reason "Block Mesajin."; }; spamfilter { regex "^n$"; target { private; channel; }; action block; reason "Block Mesajin."; };

<User> w
<User> n
<User> i
<User> c

Kanal ve ozel icin private; channel; getleri yeterli olcaktir, com,net,irc,
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
gibi adres basliklarini engelliye bilirsin.

iyi calismalar

Çok çok saol EceLMeriC, beni büyük bir dertten kurtarmış oldun gerçekten. ;oki ;oki Bi deneyim bunları. Zaten ha Adword, ha spamfilter, zaten ikisiyle de amacımıza nasılsa ulaşabiliyoruz.

Bir de ben küfürlü kelimelerde de gline atmasını istiyorum. Onları da eklicem hep spamfiltere. Acaba onları da mı şu keilde eklemem lazım :

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
spamfilter 
regex "kaltak"
target { private; channel; }; 
action gline
reason "Özelde küfür yazma."
}; 

Bu şekilde doğru mu acaba.

yada mesela siqe ' kelimesinden sonra bir harf daha gelirse direk gline atsın istiyorum, onu da şöyle mi eklemem lazım :

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
spamfilter 
regex "siqe*"
target { private; channel; }; 
action gline
reason "Özelde küfür yazma."
}; 

Bu şekilde doğrumu acaba? Özellikle şu yanına herhangi br harf eklenince olayı? Çok saol herşey için , çok çok yardımcı oldun saolasın

Konu seal tarafından (15 Nisan 2008 Saat 03:18 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet