Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Mayıs 2008, 14:09   #1
shAnk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Idle Kontrol Sadece @'lara deop ve & ~'lar Buna Dahil Olmayacak.

Merhaba, Arkadaşlar Forumda Aradım Fakat Bulduklarım ya Sorunlar Yaşatıyor. Yada ~ & 'larında Whoislerini Kontrol Ediyor veya Aktif Olunan Penceredeki Kanalın Operatorlerini Kontrol Fakat Benim Istediğim Şu Şekilde. Istediğim Kanalın Operatörlerinin Whoisleri Kontrol Edilsin.

#Xop Kanalında Bulunan Sadece Operatörlerin(@) Idleleri Kontrol Edilecek ve 10 Dakikayı Geçmiş Olan Operatöre #Xop Kanalında Bir Uyarı Gidecek.

" 10 Dakikadır. Konuşmadığınızdan Dolayı Away Korumasına Yakalandınız Burada Iseniz Lütfen Cevaplayınız. "

20 Dakikayı Geçmiş Olan Operator ise Direk Olarak Sunucudan Kill'lenerek Uzaklaştırılacak. ve #Xop Kanalına Uzaklaştırıldığına Dair Bir Mesaj Gidecek.

" shAnk Nicki Away Kuralını Ihlal Edip 20 Dakikadır Konuşmadığı Için Sunucudan Uzaklaştırılmıştır " Gibi..

Bu Korumaya Founder(~,+oq), Protect(&,+oa) ve Deop Kullanıcılar Dahil Olmayacak.

Ben #Xop Kanalına Giriş Yapmam Halinde Bu Koruma Otomatik Olarak Devreye Geçmeli ve 10 Dakika Aralıklar Ile Kişilerin Whoislerini Kontrol Etmeli.

Kodu #Xop Kanalına Göre Yazarsanız Sevinirim. Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet