Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Haziran 2005, 16:39   #13
Asi_MoLFeuS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

Arkadaşlar az evel üye oldum bu foruma ve MSN HACK PROGRAMLARI Hepsi FOOSSSS
Adam Yapmış programı koymus sitesine sitesinin reklamını yapiyor user cekiyor haliyle siteninde hiti artiyor her sitede bi hacker programı olsaydıı OHOOOO TR ABD gecer 2 ay sürmez inanın mesela ben bi program yapdım ama sadece görüntü yani bir ise yaramıyor inanın :-) ama görüntüsüne hayran kalırsınız zaten ortayada yazdım yapım aşamasında diye hesapta program yapım asamasında :-)) linkini vereyim hemen bakın banka sistemlerine girme PROGRAMI hayran kalırsınız ama calısmaz bilginize

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

alın bakalım bakın ne demek istediğimi anlarsınız bu gibi işler sadece user cekmek içindir
he dersinizki hackerprogramı yokmu vaaar ama adam kendi kullanıyor dersinizki hacker site hackliyor oda hikaye hackerlerin hackledikleri siteler genellikle ücretsiz adresler yani KENDİ ADLARINA ALDIKLARI VE İÇİNE HACKLENMISTIR INDEX ini atarak OLAYI TAMAMLIYORLAR grup calıştıkları için cok com.tr.tc veya gen.ms veya kullanmadıkları domainler sonucda bu 5 dolar deilmi :-) com adresi alıp içine hacked yazarak SAĞDA SOLDA GÖZ DOLDURUYORLAR BENCE HACKER BUNDAN İBARET

Kendine güvenen varsa hacklesin msn mi cok ama cok kolay sifresi var benim msn mi hacklesin helal olsun dicem

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Adresim Bu Hacklemesseniz HATRIM KALIR Muhahahahahahahahah

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat