Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2008, 19:14   #5
YANSIMA
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Diyalog Yardım Nick Listesi

L4roXyL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:dialog:nick:*:*:{ if ($regex($devent,^init$)) { if ($read(nickler.txt)) { loadbuf -o $dname 3 nickler.txt } } if ($regex($devent,^sclick$)) { if ($regex($did,^5$)) { var %e = $did(4) | if (!%e) { $iif($input(Nick girmediniz.,y) == $true,halt,halt) | halt } else { $iif($read(nickler.txt,w,%e),$iif($input(Eklediğiniz nick mevcut.,y) == $true,halt,halt),write nickler.txt %e) | did -a $dname 3 %e | did -r $dname 4 } } if ($regex($did,^6$)) { var %r = $did($dname,3).sel | if (!%r) { $iif($input(Herhangi bir nick seçmediniz.,y) == $true,halt,halt) | halt } else { var %- = $did($dname,3).seltext | did -d $dname 3 %r | write $+(-ds,%-) nickler.txt } } } }

Bu şekilde düzenledim.
Lakin, nick'in üzerine tek tıklamamda o nick'e geçicek.
Ve her nick'in ayrı bir şifresi olacak dedin.
Bunun için 2. bir list oluşturmak daha mantıklı olmazmı?

Hocam Hayır Şifreleri Aynı Olacak Her nickimin Şifresi 123 Olacak Mesela Bu Yoldan Çıkacağız , Ayrıca Kodu Denedim Üzerine Tıklayınca Nicke Geçmiyor Birde Üzerine Tıklayınca Nicke Geçip Belirtiğim 1 Tek Şifreyi Girmesini Sağlayabilirmiyiz Mümkünse Şimdiden Çok Tşkler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat