Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2008, 01:00   #5
cashmare
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Opme Yardım pls

GemLik Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sana opme tcl yi verim ama konu yalnış yere açılmış bunu eggdrop botuna koyacaksın ve botun admin olacak
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
################################################################################ # opal.tcl 1.0 - # # # # Bu tcl nin amaci helperlarin ihticayi olduklari kanalda op almalarini sagla # # maktir. Mynet myops botu ornek alinarak yapilmistir. Bot bulundugu kanaldan # # verilen "opver #kanal" komutuna karsilik komutu veren kullaniciyi kanalda op # # yapar. Dikkat edilmesi gereken kotu, botu normal kullanicilarin erisemiyecek # # leri bir kanalda bulundurmaktir.! # ######################################################################GemLik#### # Botun giriste ircop olmasi icin gerekli ircop nicki set inick "botnick" # Buda gerekli olan sifre set ipass "şifre" # Ayarlar Bu kadar.! DOKUNMAYIN!!! #gerekli bindler bind pub - opver opver bind evnt - init-server baglan_yap proc baglan_yap {type} { global inick ipass putserv "OPER $inick $ipass" putserv "WALLOPS :Basari ile Login Oldum :)" } proc opver {n u h c a} { global gnick set gnick $n set kanal [lindex $a 0] putserv "SAMODE $kanal +o :$gnick" putserv "PRIVMSG $c :$n $kanal Kanalinda Oplandi..!" putserv "WALLOPS :$n $kanal Kanalinda Oplandi..!" }

yaw kardeş şimdi bu kodu ne yapmamız lazım.. en basından sonuna kadar.. unreal için.. mesela.. ben merlyn die yapıcam .. şimdi bunu nereye ekliycem.. hangi isimle.. ve merlyn i sunucuya sokmak için ne yapmam gerek yardım edermisiniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet