Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Haziran 2005, 01:18   #1
hitman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
ÖSS Sistemi Değişiyor Mu ??

Sevgili arkadaslarım;
Belki aranızda öss ye hazırlananlarınız vardır diye düşünerek sınav sistemi hakkında birkaç değişiklik haberini duydum onları sizinle paylaşayım..
Bu zamana kadar hep derdik kardesim okul dersleri bi b.ka yaramıyor boşuna çalışıyoruz öss sınavında çıkmıyo derdik dimi..Evet dediğinizi duyar gibi oldum artık çıkacak arkadaşlar.Okulda gördüğünüz trigonometri,logaaritma,fuzuli eseri cart curt,Organik kimya gibi işte... Bunların cıkacağını hürriyet gazetesinin yanılmıyorsam 3 gün önceki haberiymiş.Gazeteyi okuma imkanım olmadı tam olarak sadece telefondan öss ye hazırlanan bi arkadaşımın isyanından kesitler işte
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Allah diğerlerine sabır versin ne diyim ben girdim kurtuldum artık hayırlısıyla bu sene içerdeyiz
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ayrıntılı ve kesin bilgisi olan arkadaşlar buraya yazarlarsa sevinirim bende gerçekten doğru olup olmadığını merak ediyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet