Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2008, 20:15   #1
MouSTaPHa83
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kanala Siir Yazma... (Yardim Lazim)

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on 1:text:!siir:#:{ if ($me isop #) && (%siirciyim == 1) { /msg $nick Şu Anda Zaten Bir Şiir Yazıyorum... Lütfen %yaziyorum Saniye Sonra Tekrar Deneyiniz... } if ($me isop #) && (%siirciyim == 0) { /set %siirciyim 1 | /play # $mircdirsiir $+ \ $+ $rand(1,100) $+ .txt 500 | /timer 1 15 /set %siirciyim 0 | /set %yaziyorum 15 | /timer 15 1 /aaamayaaa } } on 1:text:!siir &:#:{ if ($me isop #) && (%siirciyim == 1) { /msg $nick Şu Anda Zaten Bir Şiir Yazıyorum... Lütfen %yaziyorum Saniye Sonra Tekrar Deneyiniz... } if ($me isop #) && (%siirciyim == 0) && ($2 ison #) { /set %siirciyim 1 | /msg # 4,1 $+ $nick $+  Nickli Kisi 4,1 $+ $2 $+  Nickli Kisiye Bir siir Gonderiyor... | /play # $mircdirsiir $+ \ $+ $rand(1,100) $+ .txt 500 | /timer 1 15 /set %siirciyim 0 | /set %yaziyorum 15 | /timer 15 1 /aaamayaaa } else { /msg # 4,1 $+ $nick $+  Dalga Mi Geciyorsun? Kanalda 4,1 $+ $2 $+  Nickli Birisi Yok Ki... } }

Böyle bir kod oluşturdum. Siir adli klasorde 100 tane siir var. Ve birisi istediginde random olarak siirlerden birini yaziyor. Ve birisi !siir ya da !siir nick yazdiginda 1 dakika boyunca kimsenin siir istegini kabul etmiyor. Fakat benim istedigim sey bunun 1 dakika olmasi degil de siir bittikten sonra olmasi. /Play komudu ile siiri okuyacak siir bittiginde /set %siirciyim 0 yapacak.

Benim becerimi aştığı için buraya gelip sormayı uygun gördüm. /play komudu ile ilgili yaklaşık 50 başlık okudum ama benzer birşey bulamadım.

Konu MouSTaPHa83 tarafından (26 Mayıs 2008 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet