Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mayıs 2008, 03:40   #2
MouSTaPHa83
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Özelden oto cevaplayıcı aç-kapa ?

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias f11 set %awayim 1 alias f12 set %awayim 2 on 1:open:?:{ if %awayim == 1 { .halt } if %awayim == 2 { msg $nick Su anda biraz mesgulüm. Eger beklerseniz mesguliyetim sona erdiginde sizinle ilgilenebilirm. !yardım ya da !yardim yazarak yardım alabilirsiniz. | .halt } } on 1:text:!yard?m:?:{ play $nick yardim.txt 500 | .halt }

mirc klasorunun icine yardim.txt adli bir dosya ac. icine !yardim yazdiginda neler cikmasini istiyorsan onlari yaz...

f12 ile aktif olur f11 ile pasif olur.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on 1:open:?:{ if $idle < 300 { .halt } if $idle >= 300 { msg $nick $idle saniyedir bilgisayarima bakmiyorum. Eger beklerseniz bilgisayarimin basina dondugumde sizinle ilgilenebilirm. !yardım ya da !yardim yazarak yardım alabilirsiniz. | .halt } } on 1:text:!yard?m:?:{ play $nick yardim.txt 500 | .halt }

mirc klasorunun icine yardim.txt adli bir dosya ac. icine !yardim yazdiginda neler cikmasini istiyorsan onlari yaz...

bu kod ise sen 5 dakika (300 saniye) idle olduğunda otomatik olarak devreye girer.

ikisinden birisini secip ekleyebilirsin. ikisini de yazdiktan sonra denedim. hata yok.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet