Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mayıs 2008, 21:30   #7
MouSTaPHa83
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Cevap: Kanala Siir Yazma... (Yardim Lazim)

AtacK Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ßu konuyu ßana anLatırmısın ? !siir Yazıncada ßişi Yapmıyo...

[20:51] <reLax> .
[20:51] <AtacK> !siir reLax
[20:51] <G-Net[Siir]> AtacK Dalga Mi Geciyorsun? Kanalda reLax Nickli Birisi Yok Ki...

G-Net[Siir] nickinin kanalda op olmasi gerekiyor.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on 1:text:!siir:#:{ if (%siirciyim == 1) { /msg $nick Şu Anda Zaten Bir Şiir Yazıyorum... Lütfen %yaziyorum Saniye Sonra Tekrar Deneyiniz... } if (%siirciyim == 0) { /set %siirciyim 1 | /play # $mircdirsiir $+ \ $+ $rand(1,100) $+ .txt 500 | /timer 1 15 /set %siirciyim 0 | /set %yaziyorum 15 | /timer 15 1 /aaamayaaa } } on 1:text:!siir &:#:{ if (%siirciyim == 1) { /msg $nick Şu Anda Zaten Bir Şiir Yazıyorum... Ulham Perilerim %yaziyorum Saniye Sonra Anca Gelir. Bir De O Zaman Deneyiniz... } if (%siirciyim == 0) && ($2 ison #) { /set %siirciyim 1 | /msg # 4,1 $+ $nick $+  Nickli Kisi 4,1 $+ $2 $+  Nickli Kisiye Bir siir Gonderiyor... | /play # $mircdirsiir $+ \ $+ $rand(1,100) $+ .txt 500 | /timer 1 15 /set %siirciyim 0 | /set %yaziyorum 15 | /timer 15 1 /aaamayaaa } else { /msg # 4,1 $+ $nick $+  Uzgunum 4,1 $+ $nick $+  Su Anda Siir Yazacak Havada Degilim... } } alias aaamayaaa /set %yaziyorum $calc(%yaziyorum - 1)

kodu değiştirdim. bu kodu yazdığında G-Net[Siir] nickinin kanalda op olmasina gerek yok. Ayrıca !siir komutundan sonra birisi tekrar !siir yazdiginda tekrar siir yazabilmesi icin kalan zamani da kisiye soyluyor.

Konu MouSTaPHa83 tarafından (27 Mayıs 2008 Saat 03:35 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet