Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mayıs 2008, 13:36   #10
Syst3m
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Tamer Karadağlı sizce nasıl bir oyuncu ?

Neye göre iyi diyorsunuz bilmiyorum ama şöyle söylim uzun zamandır film sektörünün içindeyim çok oyuncu , çok rol , çok sahne gördüm.Ancak bir oyuncu bana göre şudur , bir roldeki karakteri alıp sizi derinden etkileyecek bir insana kapı açıyorsa o rolun hakkını veren adam oyuncudur.Bir oyuncuda jest , mimik yoksa benim için inşaat işçisinden bir farkı yoktur.Filmografisine baktığınızda türk-yabancı ortak yapımı olan bir film vardır Living & Dying - 2007 (Ölümle Dans) bu filmden onun ne kadar başarısız bir oyuncu olduğunu anlamak zor olmayacaktır.Ama aynı filmde oynayan Michael Madsen ' e baktığınızda adam bakışlarıyla filmi bitiriyor , Keza o filmde Deniz Akkaya nın tecavüz sahnesindeki performansı Tamer Karadağlı dan bütün film boyunca daha profesyonelce'dir.Maalesef bizim ülkemizde insanları çok çabuk yüceltiyoruz , ancak insanları yüceltmek bu kadar kolay olmamalı , bir Alfredo Pacino , Robert De Niro , Christian Bale kolay yetişmiyor , bir de onların nasıl yükseldiğini inceleyip ona göre Tamer Karadağlı hakkında yorum yapmamız daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

"Körler ülkesinde tek gözlü olanlar , KRAL olur. " Maalesef...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ÇALIŞAN; Hata Yapar
ÇALIŞMAYAN; Dedikodu Yapar
ASİL İNSAN; İdare Eder
ACİZ İNSAN; Şikâyet Eder
BASİT İNSAN; İftira eder
DÜRÜST İNSAN; Sabreder...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet