Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Haziran 2008, 20:37   #8
ReiS
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Roportaj : economist

Güzel roportaj olmuş Can arkadaşımı tebrik ediyorum. Dikkat ederseniz İlk kelebeğin sahibiyim demiyor economist, Ancak son sahibi sadece benim diyor. Kelebek uzantılı bütün isim haklarını dondurmuş. Buda yasal ve kanunidir. Burada wtoprağın ilk kelebeği yapmış olabileceğini ancak kelebek isminin tek sahibi kendisinin olduğunu acıkca beyan ediyor. Ben isim hakkını aldım gecmişi beni ilgilendirmez, Geleceğe bakarım diyor.

Dikkatimi ceken asıl konu Zurna.Net le ilgili kısımdır.

economist : ZURNA.NET in unreal sisteme dönmesindeki temel sebep KELEBEK.GEN.TR dir. Bu konuda iddaliyim.

Zurna.Net i Unreale ceviren kişi benim. Sebebide sunucuyu aldığımda daha önceki sahibi tarafından bize yapılan yanlış sonucu DB lerin tamamen silinmiş olması ve sıfırdan sunucuyu kuracak olmamız dı. Sunucuyu kurarken Soldy , Default, Leader, Cocorico ve ben PTlink mi unreal mi yapalım dediler. Ben ve soldy ptlink derken Default leader ve cocorico ptlink servicler de spam korumasının mevcut olmadığını ve IBot un çalışmayacağını, Nasılsa sistem yeniden kuruluyor db cevirim sıkıntımızda yokken sistemi Unreal kuralım demeleri ve bunun oldukca mantıklı gelmesi sonucu Zurna.Net i Unrealle tanıştırdık. Bunun harici başka hiç bir etken yoktur unreal e gecişimizde.. economist ve ekibine başarılar dilerim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet