Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Haziran 2008, 15:38   #5
¡nv¡sibLe
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Atatürk suçlu!

KiLL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
kemalcilik kemali peygamber gibi yuceltmektir.Buda bır gunahtır

KiLL önce bir öğrensen diyorum.ideoloji ile din arasında bir ilişki olmadığını...
Atatürkçü=Kemalist=kemalci hepsi aynı şeydir adı farklı bı 1.

2.si kemalizm ise bir ideolojir Mustafa Kemal Atatürk devrimlerini yeterli bulan ve bu konuda taviz vermeyen , duyarlı olan bir ideolojidir.
yönetim şekli olan Cumhuriyetten tutki ilkelerinde yatan ve inkılaplarında kolaylıkla görülebilecek sosyal devlet anlayışına kadar bir ideoloji...

3.sü bu ideoloji kimseye tapın falan demediği gibi kimsede tapmıyor zaten.şimdi Tüm kemalistleri bi köşeye itip siz onu peygamber yaptınız günaha giriyorsunuz demek ne kadar mantıklı ? kalmışki kendini kemalist olarak tanımlamış bir kesime günahkar diyerek günaha giren kim acaba ?

herşeyi geçtim bence şunu hiç unutmayalım bu ülkede bir takım insanlar rahatça Atatürkçü değilim diyebiliyorken ve hatta '' ben laik değilim olmak zorundamıyım ? , ben cumhuriyetci de değilim. '' diyebilecek kadar rahatken bir takım insanların (kemalistler) Atatürk konusunda aşırı duyarlı olması da gayet hoş bakılacak bir durum olmalıdır.

diye düşünüyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet