Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Haziran 2008, 20:11   #16
LyXiRd
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yanıt: Özele kodla girmek [ Kodlar Tamamen Bana Aittir... ]

KutsaLgrau Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
girilen kodları statusde değilde @kod penceresi adı altında nasıl görürüz

Statüse bişi yollamıyor zaten @Özel penceresinde gösterio girilen kodları,kabulleri falan
--------------------------------------------------------
goKhaN` Al Kendi İsmimi Sildim :P Bunu Ekleyebilirsin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
; Bu yazıyı değiştirmek kodun çalışmamasına sebep olabilir... ;Bu kod PysCoPaT tarafından yazılmıştır... on *:open:?:*:{ if ( $nick != %ozelson ) { unset %ozelkod set %ozelyazi $1- set %ozelkod $rand(a,z) $+ $rand(1,9) $+ $rand(a,z) .privmsg $nick 4 Kontrol ediliyorsunuz... 15 .timer 1 4 .msg $nick 2Selam4 $nick .timer 1 4 .msg $nick 2Bot olmadığınız kanıtlamak için özelime 4 !kod %ozelkod 2 yazınız.. .timer 1 4 .msg $nick 2Kodu 30 saniye içinde girmediğiniz zaman mesajlarınızı göremiyeceğim. window -m @Özel echo @Özel 1,4 $time(HH:nn.ss) 2 Özel isteği Nick: 4 $nick  set %ozelson $nick .timer 1 30 unset %ozelson } closemsg $nick } on *:text:!kod *:?:{ if ( $2 == %ozelkod ) { clear $nick .window -m @Özel .echo @Özel 1,4 $time(HH:nn.ss) 2 $nick şifreyi doğru girdiği için özelinize kabul edilmiştir... .timers off .q $nick .msg $nick 2Şifreniz Doğru. Görüşme talebiniz 4kabul edilmiştir... Not Sadece İlk Yazdığınız $me Nickine ulaşacaktır... 15 .echo $nick $timestamp < $+ $nick $+ > %ozelyazi } else { .privmsg $nick 2Girdiğiniz kod 4yanlıştır2 30 saniyeliğine bana yazmanız engellenmiştir...15 .timers off .ignore $nick .timer 1 30 ignore -r $nick .closemsg $nick unset %ozelson .window -m @Özel .echo @Özel 1,4 $time(HH:nn.ss) 2 $nick ile özel görüşme reddedilmiştir... Çünkü kodu yanlış girmiştir. Girmesi gereken kod:7 %ozelkod 2Kod olarak gösterilen yazı:4 $2 } } }

Konu LyXiRd tarafından (14 Haziran 2008 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet