Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Temmuz 2008, 14:22   #1
aLemCafem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Google Adsense'Den 1 Aydan Fazla Cevap gelmedi neDen ?

Arkadaslar.Google Adsenseye REklam icin başvuralı 1 aydan fazla oldu.hic bir sekilde olumlu yada olumsuz hicbir sonuc alamadım.Google botu 1 haftada 1 geliyor siteyi ziyarete.Siteyi sürekli guncelliyorum ama google guncellememi bile algılamıyor.Reklam başvurusu için Adsenseye üye girişi yapıyorum cıkan yazı bu: "Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz. "Bir haftadan bahsediyor ama 1 ayı qectı hala bir sonuc yok.bu konuda yardımcı olur musunuz ?ne yapmam qerekiyor şimdi.Sitemi Hergun Guncelliyorum.Ama onu bile Algılaası icin bot gelmiyor.Arada bir geliyor.Sitem [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu aLemCafem tarafından (04 Temmuz 2008 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: Site Adresini yazayım dedim ßelki Sitemden kaynaklanan bir sorundur.diye

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet