Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Temmuz 2008, 02:01   #42
bøCek
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Pr Güncellendi :)

SiberSahne Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
peki pazartesiye kadar deısım yapsam pr lı sıtelerle gelme ıhtımalı varmı yav daı zoruma gıdıyor ben ırc yı bıraktım web uzerıne hep calıstım ırc userımıde kaybettım sırf pr yuksek gelsın googlede daha ıyı yere gelem dıye sımdı ondanda bır sey alamadım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
zoruma gıdıyor harbı harbı ha cogu kelımelerde epeyı gerı dustum bı mirc script 1 cı sayfaya geldı oda kesın gerı duser
(

Herkeze Ayni Vermior bazıLarını Yukseltıor Bazılarını Alcatıor. Google Bu Insani Vezırde Edıor Rezılde. Yani anlıyacagın 1. Sayfayada Getırır 100. Sayfayada Getrır. ben kendı Sıtemi Sohbet keLimesınde 10. Sayfaya Getırdım. Onca seyden Sonra Sımdı Sohbet keLimesınde yok Sıtem. Anliyacagın Googlenin Sagı solu beLLi olmuor. Seni Sevıor basa alıor sonra bakıor sevgısıne laık degılsın aninda seni yok edıor

ßu Google Siteyi Vezirde Eder Rezilde. Sen Canini Skma bu Sefer alamadınmı Azımle Calıs birdahaki PR'de aLırsın birseyler. koLay gelsin..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet