Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ağustos 2008, 20:36   #22
BuCaLI
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yanıt: Cevap: OXMoyun v1.0 (trial) By BuCaLI

paLe Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
paylaşımınız çok güzel ama ama belki siz bota zararlı kod eklediniz, niye açık kodda dağıtmıyorsunuz ?

forumda bi çok kişi yardım etmem amaçlı sorun oldukça güvenip ftp bilgilerini vs. rahatça güvenerek bana verdiler. zaten bi çoğunun şifreleri hala aynı bi şekilde zarar vermek istesem bu kadar uğraşa girmem gereksiz yani
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ayrıca kullanmak mecburiyetinde tutmuyorum kimseyi.

MaharaJA Nickli Üyeden Alıntı
[14:06] <12@Han> !basla
[14:06] <14®Oyuncu> 00,04 Oyun Başladı. 
[14:06] <14®Oyuncu> 00,07 Yeni Oyunumuzun Harfleri  00,01 p  00,01 s  00,01 i 
[14:06] <14®Oyuncu> 00,07 İçerisinde Bu Harflerden En Az Birer Tane Bulunan Kelimeler Türetin !!
[14:06] *** Ayrılma: Oyuncu (Sohbeti@Coadmin) (Client exited)

ilk açıklamamı biraz okusaydın bu sorunla karşılaşmazdın. botu başlatmadan önce kendini hello komutuyla bota tanıt sonra sorunsuz çalışacaktır.

»TeuFeL« Nickli Üyeden Alıntı
eline sağlık seninlede dün konuşduk ben bi şu sorunu çözemedim türkçe karakter sorunu var bi türlü çözemedim

<Oxm> 00,04 Oyun Baþladý. 
<Oxm> 00,07 Yeni Oyunumuzun Harfleri  00,01 c  00,01 ç  00,01 o 
<Oxm> 00,07 �çerisinde Bu Harflerden En Az Birer Tane Bulunan Kelimeler Türetin !!
<Oxm> 04Durum : 01Kalan Süre :02 45 01Saniye 04!!

bu sorun için şimdilik yapabileceğim bişey yok. işten zaman bulunca hiç olmazsa orjinal mesajlardaki türkçe karakterleri düzeltip o şekilde de veririm onu kullanırsın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet