Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Ağustos 2008, 02:09   #4
Med Cezir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Scripte Explorer Ekleme

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Bu adresten öncelikle gerekli dll yi indirip rar dosyasından cıkardıktan sonra dll klasörünü Mirc ana klasörüne atıyorsun.Daha sonrada aşagıda vermiş oldugum kodda kırmızı yazı ile yazılan yere kendi site adresini yazıp, alt+R tuşlarına basarak acılan ekranda boş bir sayfaya atıyorsun kodları.

Örnek Olarakda Kırmızı olarak [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yazdım ben sen kendi site adresini yazacaksın (yapman gereken tek degişiklik budur).Mirc acılınca Web penceresinde siten acılacaktır..
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
ON *:START: { .web
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
alias Web { if ($window($active) != @Web) && (!$window(@Web)) { window -peng1k0 @Web editbox @Web $1 set -u2 %x $dll(dll\nHTMLn.dll,attach,$window(@Web).hwnd) set -u2 %x $dll(dll\nHTMLn.dll,navigate,$1) editbox @Web Girmek istediğiniz sitenin adresini buraya yazınız! } if ($window($active) == @Web) && ($window(@Web)) { editbox @Web $1 set -u2 %x $dll(dll\nHTMLn.dll,attach,$window(@Web).hwnd) set -u2 %x $dll(dll\\nHTMLn.dll,navigate,$1) editbox @Web Girmek istediğiniz sitenin adresini buraya yazınız! } }

Umarım bundan daha acıklayıcı bir anlatım beklemezsin..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu Med Cezir tarafından (07 Ağustos 2008 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet