Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ağustos 2008, 16:54   #16
PopSy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 12 > E-Kolay.NET [2008]

Xname-z Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
popsy sen beni yanlış anladın orada michaelide yazmıştım deneme olarak bakalım nolacak diye ve gördük. kusura bakma kardeş

Onemli degil sadece rahatsiz oldum.Baska biriside beni onerebilirdi dogal olarak fakat karaktersiz kisiler tarafinca sahsima hakaret gorursem tek kelime bile etmem, nedenmi¿. Cunku yukarida yazdigim gibi detayiyla anlattim,okunur & anlasilir, soyleyince anlayan,anlatinca soyleten bir yapi baskadir.Celik comak oynamaya devam etsinler.Ayrica; parcala behcet,civciv cikacak kus cikacak gibi cizgi filmlerinide izlemeyi unutmasinlar.Cunku bunlarin yaptigi cocukca isler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Daha yöneticiligin ney oldugunu bilmeyen insanlar iste "cahil" olarak nitelendirebilir YADA YADA kaptirmislik ile noktalayabiliriz..Admin kimligini aliyor,ben yoneticiyim diyor,adi paylasimplatformu deniliyor,hersey serbest taraf tutmayiz deniyor ve yaptiklarina bakiliyor boyle etiket oluyor rezil olunuyor.Umarim bir daha bu hataya dusmezler

Not:Benim kullanıcı kimliğimi katmadan yorum yaparsanız memnun olurum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet