Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2008, 17:27   #5
Erre
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yapman gereken

Watchmaker Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Arkadaşalar Herkese Selamlar Öncelikle Ben Yeni Yeni Unreal Çalışmalarına Başlıyorum. Bir Arkadaşım Bana Bi Server Verdi Ama Ben o Serveri Komple Silip Unreal'ini Herşeini Baştan Kurmak İstiyorum Ne Yapmak Gerekiyor Adım Adım Anlatabilecek Varmı? Unreal3.2.3 Kurulu Şekilde Öncelikle Onu Kaldırmam Gerekiyor..

Merhaba, Watchmaker...

Öncelik ile ircservices veyahut anope gibi servislerini yeniden kurmak istemiyorsan sadece Unrealircd 'ini yeniden baştan kendine göre kurmak istiyorsan aşağıda verdiğim komut dizinlerini kullanarak Silme işlemlerinizi gerçekleştire bilirsiniz.

SSH, Putty üzerine login olduğunuzu düşünerek sırası ile komut dizinlerini veriyorum.

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
cd Unreal3.2 

./unreal stop 

ls 

Yukarıda vermiş olduğumuz komut ile silme işlemini yapacağımız klasörümüzü kontrol ediyoruz muhtemelen Unreal3.2.3 kullandığınızı düşünerek örnek komutları size vereceğim.

rm -rf Unreal3.2.3.tar.gz 

rm -rf Unreal3.2 

Yukarıda vermiş olduğum komutları uyguladığınızda Unrealircd silme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. İyi çalışmalar dileriz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet