Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21 Ağustos 2008, 23:20   #6
Erre
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: suspend atanı görme

darl Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaşlar ircservices servislerim yalnız ask_harfleri ufak bi yardım istiyorum şimdi

/ircservices/lib/modules/Chanserv
buraya kadar tmm burda
main.c yok
main.so
var fark varmı ?daha dogru edit fark ederimi aydınlatırmısın beni illa telnetten mi yapmam gerkiyo?

Merhaba darl ...

Anlaşılan diğer arkadaşlarımızın vermiş olduğu yardımlardan pek işini halledememiş gibi gördüm ancak burada söz konusu geçen dizin yanlış bunu düzeltmek adına size aşağıda vermiş olduğum örnek komutları kullanarak gerekli dizin içerisine giriş yaparak işleminizi sorunsuz olarak tamamlarsanız. Ask_Harfleri ve Gemlik arkadaşlarımızın paylaşımları için teşekkür ederim.

SSH, Putty programımızı açarak telnet hesabımıza login oluyoruz. Ben sizin telnet hesabınıza login olduğunuzu farz ederek anlatımıma başlıyorum.

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
ls 

Yukarıda verdiğim komut ile Ircservices sürümünü öğreniyoruz daha sonra aşağıda verdiğim komut ile ilgili dizinlere geçiyoruz.

cd ircservices-5.0.58 

cd modules 

cd chanserv 

pico main.

Yukarıda verilmiş olan komutları uygulayarak gitmek istediğiniz dizine ulaşmış olacaksınız. Kolay gelsin...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet