Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Eylül 2008, 00:01   #113
Jetnet
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Crcde Hep Kalıcı Oyun Botu!!

yavuztuncil Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sevgili moderator um ben 2 yıldır crdeyim burada daha yeni olabilirim baska forumlardaydım bana sormadan bilginiz yok diye mesaj yazmamanızı öneririm

Senle polemiğe girmek istemiyorum fakat benim bildiğim cr yada mirc script bilgisi olan bir kişi bu tür mesajlar atmaz,bunlar senin mesajların

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Buraya yazdığın şey sadece verilen kodların mirc dosyasını scriptine load etmişsin ve buraya yüklendiği diye çıkan mesajı göstermissin.

Burdaki ne demek istediğini ben anlamadım sen anlatabildin mi sana göre ? Cr yi bu kadar biliyorum diye geçinen insana mirc script çok Türkçe olmasa bile ing.mevcut internet,cr ile uğraşan adam az buçuk ingilizceyide sökmüştür sorun yaşıcağını sanmıyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Burda bahsettiğininde aslında bu kadar bilgisi olan bir insanın bileceği birşey ki sunucunda bir oyun botunun botunun 7/24 aktif durmasını istiyorsan ya bir shell alıcaksın eggdrop kurucaksın yada bir win tabanlı bir server bulucaksın bir oyun scriptini atıcaksın 7/24 çalışmış olucak.Bunlarıda sana kimse babasının hayrına yapıcağını sanmıyorum ki herkes bu server makinalarına para ödüyor ve bedel verirken sen karşılığından birşey istenmesin diye emri vaki uyguluyorsun.Ayrıca Nomercy forumdan arama yapsan rahatlıkla bulursun ancak birşey vurguluyayım nomercy cr çalışmaz."NoMercy:iRc.oLaYmiRc.oRg un Kurucusu poLoSport Sisteme Bağlandı." bunun agent bot tarafından yapılmasını istiyorsun ancak agent botlar kanala kullanıcı girdiğinde notice atar oda sadece belli bir mesajı atar.Sen sunucuya girdiğinde senin reklamını yapmaz yani artı bu olay tam olarak emin değilim ama unreal in servis botlarının özelliğinde varmı ancak,bir eggdrop yada socket bot veyahut herhangibir hazırladğın 7/24 açık kalıcak bir mirc scripting ile bunu sağlayabilirsin.

Son olarakda Sevgili arkadaşım ( dikkat edersen ben kimseyi bulunduğu mevki ile alakalı alaycı bir tavırda bulunarak hitap etmiyorum ki aynı hassasiyetide senden bekliyorum ) benim amacım seni küçük düşürmek yada senle alay etmek değildiki zaten bu haddime düşmez ama sen öyle anladın sanırım.2 sene irc geçmişim var diyerek,bunu öne sürerek bilgili tavırlarına girmen yanlıs.Ben 10 senedir Cr ile ilgileniyorum ve ben bunu uzun bir zamandır bu mereti yazan adamlarla çalışırken,ben bile bilmediğim şeyleri Truva ve Specific in zamanında yazmış olduğu kodlardan daha yeni gördüm.Yukarda belirttiğim mesajların hepsi senin mesajların,ben sana diyorum ki önce birşeyleri kendin çözmeye çalış ama üstün körü değil baktın olmuyor,bu forumda Cr ile alakalı birçok kişi yardım edicektir.Ama sıfır denicek kadar bilgisi olan bir kişiye açtığı yada sorduğu bu konularla ne anlatırsan anlat o kişiden verim alamazsın.Umarım beni şimdi daha iyi anlamıssındır.Konunu 2 li tartışmaya yada polemiğede dönüşsün istemiyorum,saygılarımla...

Farkında değilsin sanırım ama sorularının cevaplarını verdim

Konu Jetnet tarafından (09 Eylül 2008 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet