Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Eylül 2008, 22:33   #7
Duffy`DuCk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: !kontrol yazdıklarında

Gurur Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kendim ekliyorum Biri kanalda !kontrol yazdıgında ben okycam

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
raw 317:*:{ if %Bakalım == 1 { msg #Kanal $2 Konuşmadığı Süre, $replace($duration($3),secs,Saniye,sec,Saniye,mins ,Dakika,min,Dakika,hrs,Saat,hr,Saat,day,Gün,wk,Haf ta) *-/-* Nete Giriş Zamanı, $netegiris($asctime($4,dddd dd/mm/yyyy HH:nn:ss)) *-/-* Toplam Online Süresi, $replace($duration($calc($ctime - $4)),secs,Saniye,sec,Saniye,mins,Dakika,min,Dakika ,hrs,Saat,hr,Saat,day,Gün,wk,Hafta) halt } } on *:text:*:*:{ if $chan == #SeeN { if *!kontrol * iswm $1- { if !$istok(Nick1 Nick2 Nick3,$nick,32) { msg $chan Komutu kullanmaya yetkili değilsin. | halt } set -u30 %Bakalım 1 if $2 !ison $3 { msg $chan $2 Online değil. } else { msg $chan $2 nick'li kişinin idle'sine bakılıyor. whois $2 } } if *.kontrol #* iswm $1- { if !$istok(nick1 nick2 nick3,$nick,32) { msg $chan Komutu kullanmaya yetkili değilsin. | halt } if *#* !iswm $2- { msg $Chan .kontrol <#Kanal> şeklindedir kullanımı. } else { set -u30 %Bakalım 1 var %! 1 while %! <= $nick($2,%!,o) { whois $nick($2,%!,o) inc %! } } } } }

yesil olarak belirttiğim yere bilgilerin gönderilceği kanal'ı yaz.
mavi olarak belirttiğim yere kendi komutu uygulatacagın kanal'ı yaz.
Kırmızı ile belirttiğim yerleri komutu kullanıcakların nick'lari yaz.

Komutlar
!kontrol nick #kanal : Tek bi nick'e bakar.
.kontrol #Kanal : Kanalda AOP olanların idlesine bakar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet