Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Eylül 2008, 03:33   #3
Serseri
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Linux ve Windows Ayni Bilgisayar'a Kurulum [ Resimli ]

evet arkadaşlar görünüş itibari ile güzel açık ve net bir anlatıma benziyor tabi kurulum aşamasında ancak bundan emin olabiliriz özellikle bunu denememiş olan bizler Silencerarkadaşımıza paylaşma isteğinden dolayı teşekkür ederim ve resimlerden birisindeki gördüğüm bir detaydan bunu sanal pc programı olan vmware de yaptığını sanıyorum umarım yanılmamışımdır ve bir soru sormak istiyorum vmware de kurduğu bu linux u acaba internete bağlayabildimi ve bağladıysa bunu nasıl yaptı ve burda bizlerle bunu paylaşabilir mi acaba?
öyle sanıyorum ki benim gibi kendisini geliştirmek isteyen birçok arkadaşın işine yarayacak sağlam bir döküman olacaktır bu dediğimi yapabildiyse ve bunu bizlerle paylaşırsa ayrıca benim nete bağlayamadığım sistem centos5,2 final sürümü bir dipnot vmware ağ geçidini vermemişti ben elle yapılandırdım bunu ama enteresan bir durumla karşılaştım centos nete girmiyordu evet ve sanal ağda da gözükmüyordu ama atamış olduğum ağ ip si ile putty den ona bağlanabiliyordum yani bu detayları da göz ününe alarak paylaşımda bulunacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet