Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Eylül 2008, 22:20   #1
BuCaLI
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
IF Koruma Botu

Merhabalar,

Şöyle bir fikrim var. Bi çok kişi sunucusu için sürekli kalıcı, kullanışlı bir koruma botu arıyor. IF kullanıcılarına özel ortaklaşa fikir anlamında olsun, kodlamada olsun yardımlaşarak bir bot oluşturalım ve bunu kullanıma sokalım.

Herkes (aklı başında kişiler) bu şöyle olsa daha etkili olur veya birinin fikrini beğenip ben bunu kod'a dönüştürürüm diyenler bu başlık altında belirtsin (fikirler, kullanılabilecek kodlar) bizde bunları toparlayıp hem görsellik açısından hem kullanış açısından gelişmiş bir bot meydana getirelim.

Eggdropun da görselliğimi olur demeyin, gerek bilgi mesajları, gerek kullanılacak komutların kolaylığı, akılda kalırlığı, diğerlerinden farklılığı vs.. Bu nedenle sadece kodlama bilen arkadaşlar değil herkes bir fikir sunabilir.

Olmazsa olmazlar dışında diğer kodlamalarda varolan özellikler haricinde fikirler gelmesini bekliyorum. ve mümkünde biraz ilgi istiyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Teşekkürler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet