Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ekim 2008, 17:09   #5
TurkArkadas
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Giriş kod + Açık Port şifremek Botnet ve sc5 Clone Saldırılarına Kesin çözüm.

SeYH_SaMiL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Anladığım kadarıyla bu bahsettiğiniz işlem ile irc girişini eschat dışındakilere kapatmış oluyorsunuz. Yani bir Mirc kullanıcısı nasıl giriş yapabilir bu işlem uygulandıkdan sonra ? Ben mirc 'dan girilmesin değil de ,botlar girmesini yapmaya ve anlatmaya çalıştım.

Bu yaptığınız işlemle irc girişini şifrelemiş oldunuz ve bu şifreyi eschatinize tanıttınız iyi peki ya mirc kullanıcıları? onlar nasıl girecek daha açık anlatırsanız bu kısmını sevinirim.

Hocam Öncelikle orda belirtiğim gibi kendi düşüncemi sundum sizin vermiş olduğunuz bilgilere birsey demedim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
evt orda belirtiğin gibi Mırc girişleri kapaniyor şifreleniyor Mırctan giren kullanıcının %50 si sorunlu kullanıcıdır. Buda bir gercek bircok sunucuda 7/24 devamli flod basilir. Mırc'tan girmek isteyen kullanıcım varsa kendını bılen edepli şifreyi veririm rahatlikla girer.Olay bukadar basit

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet