Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ağustos 2005, 16:58   #9
goXXip
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

Bleda Nickli Üyeden Alıntı
Yardım etmeyle alakası olduğunu zannetmiyorum.Onunla ilgili bir addon falan varsa ve linki verilirse yardım etmedir anladım ama sıfırdan kod yazmak direk balık vermek.Keşke balık tutmayı öğretsek...

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Açıkçası, bu konuda balık verme işini yardım edebilecek seviyedeki insanlara bırakmak gerekir. Şu an müsait olmadığım için ilgilenemedim. Ama kendisine akşam ilgileneceğime dair p.m. attım. Ben de zamanında bu şekilde kod istedim. Fakat kod istemede ki mantığım, kendimi geliştirmekti. Kodlama sistemlerine bakarak daha zekice nasıl kod yazabilirdim. Bunun peşindeydim. Eğer bu kişiye yardım etmezsem bu nankörlük olur. Baban seni yetiştiriyor belki de milyarlarca masrafa girdi şu ana kadar, babana tekrar bunları ödeyecek misin? Hayır. Ama sen de bir çocuk yetiştirerek onun masraflarını karşılayacaksın. O da başkasına... Amaç ne olursa olsun ya da ne şekilde olursa olsun benim ihtiyacım olduğunda bunu zamanında elde edebildiysem başka bir yerde başkası bu şekilde istediğinde geri çevirmemek gerekir.

Konu goXXip tarafından (04 Ağustos 2005 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet